2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Centrum Rozrywki dla Całej Rodziny- NOWY Western Park - Ustronie Morskie

Bliskie spotkanie z Dzikim Zachodem robi wrażenie, tym bardziej, że leży zaledwie 1 kilometr od morza! Okazuje się, że nie ma potrzeby wyprawy do Ameryki aby poczuć klimat tej jakże odmiennej kultury. Tutaj motywy północnoamerykańskiego schyłku XIX wieku widać na każdym kroku.

Na odwiedzających, od maja do końca października codziennie w godzinach od 10-19, czekają liczne atrakcje, przede wszystkim miasteczko westernowe, a w nim salon, kuźnia, pracownia grabarza czy stek – house gdzie serwowane są dania dające siłę prawdziwym kowbojom. Przy odrobinie szczęścia na dzikich preriach możemy spotkać szeryfa stojącego na straży prawa i broniącego miasta przed napadem na bank. Ponadto mini - zoo, wioska indiańska, place zabaw, przejażdżki kucykiem, strzelanie z łuku pod opieką Indian, przeciąganie liny, rzuty tomahawkiem, jazdy quadami oraz kaskaderskie pokazy jazdy konnej. Wspaniałą pamiątką z takiej wycieczki będzie zdjęcie z szeryfem, list gończy z własną podobizną czy zakup upominku w sklepie.
ul. Kolejowa 78-111 Ustronie Morskie
790 879 696; 501 536 770
nowywesternpark@wp.pl
© 2024 Morska Dolina - wszystkie prawa zastrzeżone.
design by : Facebros.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
Cookies

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.